Tata Parça Fiyatları - Diğer Tata Ürünleri

Go down

Tata Parça Fiyatları - Diğer Tata Ürünleri

Post by Admin on Wed Jan 31, 2018 9:55 pm

Tata Parça Fiyatları - Diğer Tata Ürünleri

Tata markası güvenli kullanım bakımından otomobilleri en ucuz şekilde piyasaya sürmektedir. Yine de bu şekilde olması almak isteyenleri hatalı bir algıya sürmesin. Uzak Doğu menşeili bu arabalar güven veren tesislerde ortaya getirilmektedir.

Tata otomobilleri hata verdiğinde kendi markasının bakım servisine göndermeniz gerekiyor. Ama Tata yedek parça bulabilmek kolay olmayacaktır. Fakat yedek parça sitemiz vasıtasıyla bu durumu hızlı bir biçimde halledebilirsiniz.Türkiye'de yaygın olan Tata arabaları orijinal ve uygun alıcısıyla buluşturmaktadır temin etme durumunda (0212) 234 31 34 telefonlarını arayarak bilgi sahibi olabilir veya https bağlantısına tıklayıp bilgi edinin.

Parça Ofisi hafta içi 5, hafta sonu 1 gün hizmet vermektedir, Pazartesi'den Cumartesi'ne kadar alışveriş imkanı sunar fakat Pazar günleri tatildedir. Parça Ofisi mesai saatleri tablodaki şekildedir:

Pazartesi - Cuma / 09:00-18:00
Cumartesi / 09:00-15:00

ParçaOfisi.Com müşteri memnuniyet odaklı yapısı ile Tata yedek parça kapsamında herkese hizmet kolaylığı sunmaktadır ve bir çok şirkete göre daha az maliyetli fiyatlarla karşınıza çıkar. Satın almanız gereken Tata yedek parçaları içinde hangisi lazımsa sepete atarak sipariş sayfasına bakabilir ve ürün ve ya ürünleri kapınıza kadar satın alabilirsiniz.

Admin
Admin

Posts : 1625
Join date : 2013-07-20

View user profile http://oyuncux.forumsforher.com

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum